Vývojová stádia muže

14. may 2011 at 23:08 | K.)) |  •zábavné texty
1 až 5 let
Charakteristika: Roztomilé miminko. Spinká, brečí, papá, slintá, zvrací, kaká... Později zjistíte, že co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Tělíčko: Měkké, hebounké, růžové. Prostě k pomazlení.
Sexuální aktivita: Žádná.
6 až 12 let
Charakteristika: Stále hodný chlapeček, který si hraje. Už ne bohužel s autíčky, ale sebral sestře panenky a snaží se spářit Kenna a Barbie.
Tělíčko: stále měkká kůže, hezké, zdravé vlásky. Stále k pomazlení.
Sexuální aktivita: Rozmnožování panenek.
13 až 16 let
Charakteristika: Spratek, který vás začíná přerůstat. Také se dostaví puberta. Někdy. Je všeobecně známo, že muži jsou nevyspělí a mentálně zaostalí. Hodně čte a může se také dostavit tzv. temné období. To znamená černá barva, bledost v obličeji a oči mírně pootevřené. Často přemýšlí o smrti.
Tělo: Kůže má stále tu mladistvou pružnost. Tělo je pevné. Vlasy hezké, zdravé a přibyly i vousy. Bohužel jen ty, co stačí klapnout dveřmi a ony opadají. Už není k pomazlení a stále hledá to, čemu chce říkat penis.
Sexuální aktivita: Obtěžuje spolužačky.
17 až 25 let
Charakteristika: Mladík (ženy mu začaly říkat zajíček). Temné období a sjetý pohled je ten tam. Drogy se mu už dostaly z krve ven a snaží se na sebe více dbát. Možná navštíví posilovnu, možná se dostane i do ženské postele.
Tělo: To samé. Mladistvá pružnost. Vlasy zdravé a hezké. Vousy si už holí (no, sláva!). Už jen vyřešit podkožní výrůstky. Zase je k pomazlení! Penis již našel! (Někteří)
Sexuální aktivita: Sám se uspokojuje. Někdy možná souloží, ale výkony nic moc.
26 až 30 let
Charakteristika: Muž (pro ženy chlap). Pracuje, paří, užívá si. V podstatě nejhezčí období muže.
Tělo: Sem tam se na těle objeví nějaká ta vráska, ale to je většinou z přepracovanosti nebo z nadměrného množství alkoholu a cigaret.
Sexuální aktivita: Uspokojuje se stále častěji. Kombinace s pravidelným sexem je celkem běžná, i když ona první aktivita ho začíná bavit mnohem víc.
31 až 50 let
Charakteristika: Stále muž. Pracuje, pracuje, pracuje.
Tělo: Padají vlasy, narostlo břicho a tam, kde byl dříve vypracovaný zadek, začíná být povislá kůže.
Sexuální aktivita: Už se sám neuspokojuje a doprošovat se manželky ho také nebaví. Navíc si na něj přes břicho moc nevidí, tak ho raději už ani nehledá.
51 až 65 let
Charakteristika: Starší pán. Trochu pracuje, neužívá si, nepije (zakázal to doktor). Zlobí ho žlučník, žaludek a hemoroidy.
Tělo: Začíná se podobat mimozemšťanovi. Nemůže pochopit, proč promeškal druhý dech, o kterém toho tolik slyšel, a všichni jeho kamarádi v tomhle věku mají ty mladé, krásné slečny.
Sexuální aktivita: Na bodu mrazu (konečně klid).
66 a více
Charakteristika: Zombie nebo mimozemšťan.
Tělo: Je to lidské tělo?
Sexuální aktivita: Pod bodem mrazu!
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Byl jsi tu? :)

Ánoo!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.